Hoşgeldiniz  

BEYLİKDÜZÜ KAYMAKAMI MEHMET OKUR’UN MUTLU GÜNÜ

admin | 14 Ağustos 2017 | Çankırı, İstanbul, Manşet A- A+

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur’un oğlu Alper ile Tuğba’nın Küçükçekmece’de gerçekleşen düğün töreni ile dünya evine girdi. Çiftin nikahının Beylikdüzü Belediye Başkanı kıydı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur’un oğlu Alper Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner ile İstanbul Vali yardımcıları ve kaymakamların şahitliğinde Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından nikah ve Küçükçekmece’de gerçekleşen düğünle Tuğba ile evlendi.

mutluluklar dilediği çiftin nikahı kıyan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu geline vermesini isteyerek verdiği evlilik cüzdanını, evlilik kurumunun müşterek yürütülmesi gereken bir kurum olduğunun altını çizen Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur, cüzdanı mutluluklar dileyerek çiftlere birlikte verdi.

Beylikdüzü Kaymakamı Mehmet Okur’un oğlu Alper Okur’un Tuğba ile Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından kıyılan nikahla dünya evine girdiği törene, Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner ile birlikte, Mehmet Ali Ulutaş, Necip Çakmak ve Cemalettin Özdemir’in aralarında olduğu İstanbul Vali yardımcıları ve Avcılar, Küşükçekmece, Sultangazi ve  Başakşehir’in aralarında olduğu ilçe kaymakamları, Saçak Belde Belediye Başkanı Ramazan Yarım, siyasi parti temsilcileri, mahalle muhtarları ile davetliler katıldı.

Son görev yeri Nazilli’den de yoğun katılımın olduğu Kaymakamı Mehmet Okur’un oğlu Alper Okur’un düğününe Çankırı’yı temsilen İstanbul Çankırı Dernekleri Federasyonu (ÇANDEF)Genel Başkanı Zekeriya Açıkgöz, İstanbul Çankırı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı (Çankırı Vakfı) Başkanı Sami Soydal, ÇANDEF Genel Başkan yardımcısı ve Çerkeş Dernekler Birliği (ÇERDEB) Başkanı Erol Tepebaşı ile ÇANDEF ve aynı zamanda ÇERDEB yönetim kurulu üyeleri Ahmet Çiltaş, Önder Tozan ile Alper Kökçü, itvhaber.com haber portalı yayın yönetmeni Recep Kenan katıldı.

Yavuz ve Okur ailelerinin çocukları Tuğba ve Alper’in nikahını kıyan Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile nikah şahitleri Yavuz ve Okur ailelerine “hayırlı olsun” dileklerini iletirken, Tuğba ve Alper çiftine de mutluluklar diledi.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.