Hoşgeldiniz  

Sabri Kaya’dan ‘Feshane Çankırı Tanıtım Günleri’ne ziyaret

admin | 28 Eylül 2012 | Çankırı, Genel, Gündem, İstanbul, Manşet, Özel Haber A- A+

İstanbul Valiliği İl Özel İdare Genel Sekreteri Sabri Kaya  İstanbul ‘Feshane Çankırı Tanıtım Günleri ‘ etkinlikleri kapsamında  stantları ziyaret edip bilgi aldı.

Sabri Kaya’dan ‘Feshane Çankırı Tanıtım Günleri’ne ziyaret

Recep Kenan/Ataşehirweb haber

Çankırı’yı Çankırı kültürünü İstanbul’da İstanbullularla buluşturmayı amaçlayan Çankırı Valiliği, Çandef ve Çankırılılar Vakfı tarafından İstanbul Feshane’de düzenlenen “Feshane Çankırı Tanıtım Günleri” etkinlikleri kapsamında Çankırı ve ilçeleri ile kurum, kuruluş ve özel teşebbüslere ait stantların gün boyunca çok önemli ziyaretçileri oluyor.

İlk gün Feshane Çankırı Tanıtım Günleri’nın açılışını yapan İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, milletvekilleri ve daha birçok ziyaretçi ile birlikte İstanbul Valiliği İl Özel İdare Genel Sekreteri Sabri Kaya’da Çankırı Tanıtım Günleri’nin ziyaret edenlerden.

İstanbul Valiliği İl Özel İdare Genel Sekreteri Sabri Kaya İstanbul, Çankırı Tanıtım Günleri kapsamında Feshane’deki stantları gezip bilgi aldı.

Kendisi de Çankırılı olan İstanbul Valiliği İl Özel İdare Genel Sekreteri Kaya, Feshane Çankırı Tanıtım Günleri’ni ziyareti sırasında etkinlikler ile ilgili Ataşehirweb haber’e özel açıklama yaptı.

İstanbul Valiliği İl Özel İdare Genel Sekreteri Sabri Kaya Ataşehirweb haber’e yaptığı açıklamada düşüncelerini şöyle ifade etti;

Biliyorsunuz İstanbul Türkiye’nin göz bebeği, İstanbul’da her ilden çok önemli bir potansiyel var. Çankırı’dan da zamanında memleketini terk edip gelmiş İstanbul’da ikamet eden çok sayıda Çankırılı vatandaşımız var. Tabii Çankırı çok göç veren bir ilimiz. Dolayısı ile bizim burada kültürümüzü, medeniyetimizi Çankırı’nın her şeyini İstanbul’a taşımak Çankırı’yı tanıtmak çok önemli.

Yarenler diyarı Çankırı. Önemli bir şehrimiz bizim. Orta Anadolu’da çok güzel bir şehrimiz. Bu güzel şehir Çankırı’mızı ve Çankırı’nın güzelliklerini, İstanbul’da İstanbullulara tanıtmak çok önemli.

Tanıtım organizasyonunu yapan ve bu organizasyona katkı veren, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

İstanbul Valiliği İl Özel İdare Genel Sekreteri Sabri Kaya  İstanbul ‘Feshane Çankırı Tanıtım Günleri ‘ etkinlikleri kapsamında  stantları ziyaret edip bilgi aldı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.