Hoşgeldiniz  

İmamoğlu İlçe Belediye Ziyaretlerine Zeytinburnu İle Devam Etti

admin | 21 Ocak 2020 | Genel, İstanbul, Manşet, Siyaset A- A+

İlçe belediye ziyaretlerine Zeytinburnu ile devam eden İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, 22.ziyaretini Zeytinburnu Belediyesine yaparak Başkan Ömer Arısoy ile görüştü.

22.ziyaretini Zeytinburnu Belediyesine yapan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, bina girişindeki karşılamada ilçe belediyelerini dolaşmaya devam ettiğini belirterek, “Bugün, 22’nci belediye ziyaretimizi yapıyoruz. İBB ve Zeytinburnu Belediyesi olarak ortak çalışma alanlarımızı konuşacağız. Geçmişten bugüne neler yapılmış, neler bekleniyor? Bundan sonra nasıl bir düzen içinde çalışacağımızı hep beraber paylaşacağız, diğer ilçelerde olduğu gibi. Bu buluşmalar oldukça verimli gidiyor. Bu açıdan memnuniyet verici. Her ilçede, ilçenin kendi gözüyle yakaladığı birtakım hususlar, bizim de işimizi pratikleştiriyor. Bu bakımdan belediye başkanlarımıza teşekkür ederiz.” Dedi.

ÖNCE SUNUM, SONRA SAHA İNCELEMESİ

Arısoy da ziyaretlerinden dolayı İmamoğlu ve ekibine teşekkür ederek, “İnşallah, İBB’den beklentilerimizi konuşma imkanımız olacak. Bundan sonra birlikte yürüteceğimiz işlerle ilgili bir sunum yapma imkanımız olacak” dedi. Konuşmaların ardından, Zeytinburnu’nun sorunlarının ele alındığı sunumun yapılacağı salona geçildi. Sunumda, İmamoğlu ile birlikte İBB üst yönetimi de hazır bulundu. Başkan Arısoy ve beraberindeki ilçe belediye yöneticileri, İBB heyetine sunum yaptı. İBB ve Zeytinburnu heyetleri, sunumun ardından ilçede yapımları devam eden projelerle ilgili saha gezisine çıktı. İmamoğlu, gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını da saha incelemesi sırasında yanıtladı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.