Hoşgeldiniz  

İBB İştiraki Medya AŞ’de Deneyimli İsim Atandı

admin | 17 Ağustos 2019 | İstanbul, Manşet, Siyaset A- A+

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu İBB’nin önemli iştiraklerinden Medya A.Ş. Genel Müdürlüğüne Şişli’de danışmanlık yapan İpek Elif Atayman’ı atandı.

Recep Kenan/itvhaber.com

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından İBB’nin önemli iştiraklerinden Medya A.Ş. Genel Müdürlüğüne atanan İpek Elif Atayman, Şişli Belediyesi ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Basından sorumlu Başkan Danışmanlığı

İPEK ELİF ATAYMAN KİMDİR?

Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Televizyon Bölümünden mezun olan Dr. İpek Elif Atayman, 1991-1998 yılları arasında farklı ulusal kanallarda görsel yönetmenlik ve muhabirlik yaptı.

90’lı yılların sonlarında ayrıldığı televizyon sektörünün ardından 11 yıl boyunca Şişli Belediye Başkanlığı Basın Yayın ve Halkla İlişkilerden sorumlu danışmanlık görevini yürüttü. Bu süre zarfında pek çok özel kurum ve kuruluşla ortaklaşa projeler ve sosyal sorumluluk kampanyaları düzenledi.

Yüksek Lisansını Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlayan Dr. Atayman, siyasi kişi ve kurumların yanı sıra çeşitli sektörlerden farklı kurum ve kuruluşlarda, iletişim danışmanlığı ve yöneticilik yaptı.

2010 yılında Marmara Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünden “Politik Sinema: Costa Gavras” üzerine yaptığı tez çalışması ile doktorasını alan Dr. Atayman, halen özel bir üniversitede ders vermeye devam etmektedir. Atayman ayrıca, Mart 2016/Ekim 2018 tarihleri arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığında, Basından sorumlu Başkan Danışmanlığı görevini yürütmüştür.

Bir çocuk annesi olan Atayman, Basın Konseyi Vakfı Yönetim Kurulu üyesi ve Marmara Grubu Vakfı Akademik Konsey üyesidir.

02.08.2019 tarihi itibariyle MEDYA AŞ’ye Genel Müdür olarak atanmıştır.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.