Hoşgeldiniz  

İBB, İBB Kariyer Üzerinden Üniversite Mezunu Personel Alımı Yapıyor

admin | 13 Kasım 2019 | Ekonomi, İstanbul, Manşet, Üst Manşet A- A+

Geçtiğimiz hafta 9 iş ilanı birden yayınlayan İBB Kariyer, İBB personel alım ilanlarına 4 yıllık üniversite mezuniyet şartı ile Özel Eğitim ve Uzman Psikolog alımı yapılacağını duyurdu.

İBB ÜNİVERSİTE MEZUNU PERSONEL ALIMI YAPACAK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, en az üniversite mezunu personel alımı yapacak. Geçtiğimiz hafta 9 iş ilanı birden yayınlayan İBB Kariyer, personel alım ilanlarından ikisine 4 yıllık üniversite mezuniyet şartı ekledi. Şu ana kadar özellikle 4 yıllık üniversite mezunlarının başvuru yapabileceği 7 iş ilanı yayınlayan Kariyer İBB’de yeni yayınlanan iş ilanları neler? İBB iş başvurusu yapacak lisans mezunu adaylarda aranan kriterler neler? İBB İş başvurusu ne zaman sona erecek? İşte İBB’nin en az lisans mezunu olan adayların başvurusuna açtığı ilanlar…

KARİYER İBB’DEN ÜNİVERSİTE MEZUNLARINA İŞ İMKANI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğü, ihtiyaç duyulan personellerin işe alımı için ilan yayınlamaya devam ediyor. İBB İnsan Kaynakları, 23 Eylül 2019 tarihinde açılan kariyer.ibb.istanbul sitesi üzerinden şu ana kadar 28 iş ilanı yayınladı. Güvenlik görevlisi, imam, gassal, mühendis, ilaçlama personeli gibi çok farklı meslek gruplarında iş yayınlayan Kariyer İBB, şu ana kadar üniversite mezunlarının başvurabileceği 7 iş ilanı yayınlamıştı.

Üniversite mezunları için yayınlanan iş ilanları ile sosyal inceleme ve tespit personeli, bilgisayar mühendisi, proje yöneticisi, teknoloji geliştirme mühendisi, dil ve konuşma terapisti, özel eğitim öğretmeni ve fizyoterapist alımı için başvurular kabul edilmişti. 7 Kasım 2019 tarihinde yayınlanan ilanlar ile üniversite mezunları için yayınlanan ilanların sayısı 9’a çıkmış oldu.

UZMAN PSİKOLOG İŞ İLANI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi kariyer sitesi kariyer. ibb ’de Dil ve Konuşma Terapisti İş İlanı ve Fizyoterapist İş İlanı’ndan sonra üçüncü sağlık sektörü iş ilanı yayınlandı. İBB iştiraki İSPER A.Ş. tarafından yayınlanan uzman psikolog iş ilanına başvuracak adaylar, işe alınmaları durumunda engelli ve rehabilitasyon merkezlerinde görev alacaklar.

UZMAN PSİKOLOG İŞ İLANINA KİMLER BAŞVURABİLİR?

KariyerIBB, iş başvurusu yapacak adayların iletişim becerileri yüksek, koordinasyon yeteneği güçlü olmasının yanı sıra öncelikle üniversitelerin Psikoloji bölümlerinden lisans mezunu ve yüksek lisans yapmış olması gerekiyor. Uzman psikolog iş ilanına başvuracak erkek adayların askerlik görevini yapmış olması da kriterler arasında. Uzman Psikolog İş İlanı’nı incelemek ve iş başvurusu yapmak için bağlantıya tıklayın.

ÖZEL EĞİTİM EĞİTMENİ İŞ İLANI

İBB Kariyer sitesinde ikinci kez özel eğitim öğretmeni iş ilanı yayınlanıyor. İnsan Kaynakları, 1 Kasım 2019 tarihinde Özel Eğitimci başlığıyla yayınlanan ilanın son başvuru tarihi olan 8 Kasım’ı beklemeden bu kez Özel Eğitim Eğitmeni başlığıyla yine özel eğitim öğretmeni alımı için iş ilanı yayınladı.

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ İLANINA KİMLER BAŞVURABİLİR?

7 Kasım’da yayınlanan Özel Eğitim Öğretmeni iş ilanına başvuracak adayların öncelikle üniversitelerin Özel Eğitim Alan Öğretmenliği bölümünden mezun olması gerekiyor. İBB iştiraki İSPER AŞ bünyesindeki engelli ve rehabilitasyon merkezlerinde görevlendirilecek eğitmenler, rehabilitasyon ve eğitim programlarının aile ortamında uygulanmasına yönelik aile bireylerine rehberlik yaparak, özel öğrencilerin gelişimlerini destekleyecekler. Özel Eğitim Öğretmeni İş İlanı’nı incelemek ve iş başvurusu yapmak için bağlantıya tıklayın.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.