Hoşgeldiniz  

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı Delegasyon Seçim Takvimini Açıkladı

admin | 08 Kasım 2019 | Ataşehir, Ataşehir CHP, Genel, Manşet, Siyaset, Üst Manşet A- A+

Mahalle delegasyon belirleme takvimini işlemeye başlayan CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı İlçe kongre delegeleri seçim için tarih, saat, yer ve sorumlu yöneticilerini belirledi.

Recep Kenan/itvhaber.com

İl, İlçe kongreleri yaklaşan CHP’de ilçelerde mahalle delegasyonu belirleme takvimi belli oldu. Mahalle delegasyon takvimini işletmeye başlayan CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı; İlçe kongre delegeleri seçim için tarih, saat, yer ve sorumlu yöneticilerini belirledi.

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından İlçe kongre delegeleri seçim için tarihi, saati, yer ve sorumlu yöneticileri şu şekilde açıklandı:

16 Kasım 2019 Cumartesi günü;
Atatürk, İçerenköy, Yenisahra, Yenişehir Kayışdağı, Mevlana, Yeni Çamlıca, Mimar Sinan ve Ferpaşa mahallelerinde delegasyon seçimleri yapılacak.

17 Kasım 2019 Pazar Günü;
Örnek, Esatpaşa, Fetih, Barbaros, İnönü, Mustafa Kemal Aşık Veysel ve Küçükbakkalköy mahallelerinde ilçe kongrelerinde yönetimi belirlemek üzere sandık başına gidecekler.

CHP Ataşehir İlçe Başkanlığı tarafından İlçe kongre delegeleri seçim için tarihi, saati, yer ve sorumlu yöneticileri şu şekilde:

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.