Hoşgeldiniz  

Ataşehir’de 15 Temmuz Demokrasi Fotoğraf Sergisi Açıldı

admin | 15 Temmuz 2019 | Ataşehir, Manşet, Üst Manşet A- A+

Ataşehir Kaymakamlığınca Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz gecesi hain darbe girişimi sırasında yaşananlar fotoğraf sergisiyle hatırlandı.

Ataşehir Kaymakamlığınca Demokrasi ve Millî Birlik Günü etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz gecesi yaşanan askerî darbe girişimi sırasında yaşanan saldırılar ve mücadeleleri konu alan fotoğraf sergisi Küçükbakkalköy’de bulunan prestij caddesi üzerinde ziyaretçilere açıldı.

Gepostet von Recep Kenan am Montag, 15. Juli 2019

Ataşehir Kaymakamlığınca Küçükbakkalköy prestij caddesi’nde hazırlanan fotoğraf sergisi’nde Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nca hazırlanan 15temmuz.gov.tr adresindeki 15 Temmuz gecesi askeri darbe girişimi sırasında yaşanan saldırılar ve vatandaşların mücadelelerinin yer aldığı yaklaşık 40 fotoğraf sergilendi.

Gerçekleşen serginin ilk ziyaretçileri ise Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş, Garnizon Komutanı İkmal Kıdemli Albay Metin Durmuş, İlçe Emniyet Müdürü Mesut Aslan, İlçe Mülki ve İdari Amirleri, STK Temsilcileri, Okul Müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Gepostet von Recep Kenan am Montag, 15. Juli 2019

Sergi fotoğraflarını inceleyen Ataşehir Kaymakamı İsmail Hakkı Ertaş,”15 Temmuz’u unutturmamaya çalışıyoruz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve esenlik diliyorum. Hiçbir zaman Temmuz’u unutturmayacağız. Fotoğrafları Cumhurbaşkanlığımızın 15 Temmuz sayfasından aldık. Ve resimleri incelerken tüylerimiz diken diken oldu. Tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.” dedi.

Sergi olumsuz havanın yağışlı olmaması durumunda gün boyunca Prestij Caddesi’nde ziyaretçilerine açık olacak.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.