Hoşgeldiniz  

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Bayramlaşma

admin | 09 Ağustos 2019 | Ataşehir, Eğitim, Manşet, Üst Manşet A- A+

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican ve şube müdürleri, Kurban Bayamı öncesi son mesai gününde İlçe Milli Eğim Müdürlüğü’nde personel ile bayramlaştı.

Recep Kenan/itvhaber.com

Ataşehir Milli Eğitim Müdürlüğü, Kurban Bayramı nedeniyle düzenlediği törenle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarının bayramını kutladı.

KESİLECEK KURBANLAR BİZLERİ ALLAH’A YAKLAŞTIRSIN

Bayramlaşma töreninde konuşan Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, bayramların birlik ve beraberliğimizin, dostluğun, kardeşliğin, yardımlaşmanın gündeme geldiği günler olduğun altını çizerek, kesilecek kurbanların gerçek anlamda kurban olmasını, bizleri Allah’a yaklaştırması temennisini dile getirdi.

NAZMİ BAYRAM’DAN BAYRAMLIK TÜRKÜ

Bayramlaşma sırasında İlçe Milli Eğitim Müdürü çalışanı Nazmi Bayram, Ertuğrul Bilican’ın isteği üzerine seslendirdiği türkü ile törene renk kattı.

ATAŞEHİR İLÇE MEM’DE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, makam odasında Şube Müdürleri Ali Eroğlu, Ercan Metin ve Vefa Vedat Budak ile birlikte çalışan personeli kabul ederek tek tek bayramlarını kutladılar.

MEM BAYRAMLAŞMA

Gepostet von Recep Kenan am Freitag, 9. August 2019

Bayramlaşma sırasında açıklama yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, bayram mesajının da yer aldı açıklamasında; “Her bayram öncesinde personelimizle birlikte bayramlaşma geleneğimiz var. Bu bayramlaşma geleneğimizde siz değerli basın mensuplarını da davet ediyoruz. Davetimize icabet ettiğiniz için sizlere de ayrıca teşekkür ediyorum.  Bayramlar bizim birlik ve beraberliğimizin, dostluğun, kardeşliğin, yardımlaşmanın gündeme geldiği günlerdir. Kurban Bayramı da hep birlikte idrak edeceğiz. Kurban Bayramı’nın hepimiz için mübarek olmasını, birliğimize, beraberliğimize, yardımlaşmamıza, kardeşliğimize vesile olmasını diliyorum.  Keseceğimiz Kurbanların gerçek anlamda kurban olmasını, bizi Allah’a yaklaştırma hem de birlikte yaşadığımız insanlarla yakınlaşmamıza vesile olmasını diliyorum.  Bayramımızın da bizler için bayram olmasını, sevdiklerimizle güzel bir bayram geçirmemizi, kazasız belasız bir bayram olsun diyor hepinizin bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Bayram nedeniyle seyahatlerin sıklaştığının altını çizen, yola çıkacaklara kazasız bayram yolculukları dileğini dile getiren Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Bilican, Şube Müdürleri ile birlikte çalışan personelin bayramını kutlayarak sağlık, huzur için de bir bayram geçirmelerini dilediler.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.