Hoşgeldiniz  

Fidan Kalpler Öğrencileri Yılsonu Gösterilerini Sundu

admin | 31 Mayıs 2019 | Ataşehir Belediyesi, Eğitim, Manşet A- A+

Ataşehir Belediyesi’nin 03–06 yaş arası 75 çocuğa okul öncesi eğitim veren Fidan Kalpler Çocuk Yuvası’nın minik öğrencileri Mustafa Saffet Kültür Merkezi’nde yılsonu gösterilerini sundu.

03–06 yaş arası 75 çocuğa okul öncesi eğitim verilen Fidan Kalpler Çocuk Yuvası’ndan bu yıl 30 öğrenci mezun oldu.

Bir eğitim yılının ardından yeteneklerini sergileyen minik öğrencilerin hazırladıkları dans ve tiyatro gösterileri, aileleri ve davetlilerden büyük beğeni aldı.

Gösteriyi izleyen Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Kalender Özdemir, “Minik öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin büyük emeklerinin olduğu bu gösteriyi heyecanla izledim. Eğitime çok büyük önem veriyoruz. Çocuklarımızın eğitimlerinde eksiklik yaşamaması için elimizden gelen en büyük imkânları sunmaya çalışıyoruz. Çocukların yuvalarda kazandıkları bilgi, birikim ve beceriler yaşamları boyunca önlerine çıkıyor. Ataşehir Belediyesi olarak hizmete sunduğumuz çocuk yuvalarının, gündüz bakım evlerinin sayısını artırmayı planlıyoruz” dedi.

Kostümleri ve birbirinden eğlenceli dans gösterileriyle ailelerine unutamayacakları anlar yaşatan miniklerin yılsonu gösterileri, keplerini havaya atmalarıyla sona erdi.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.