Hoşgeldiniz  

Araplar Türk Oyunculara Benzemek İçin Estetik İstiyor

admin | 11 Şubat 2020 | Genel, Manşet, Sağlık, Türkiye A- A+

Medikal estetik hekimi doktor Birgül Altuntürk, erkeklerin kadınlardan daha fazla güzelliğe, bakıma ilgisinin olduğunu, yabancıların en çok Ortadoğu ülkelerinden geldiğini belirtti.

Birgül Altuntürk, “Bizlere en çok arap ülkelerinden hastalar geliyor.” “Estetik Uygulamalar istiyor” dedi.

ARAPLAR TÜRK OYUNCULARA BENZEMEK İÇİN ESTETİK DOKTORLARININ KAPISINI ÇALIYOR!

Medikal estetik hekimi doktor Birgül Altuntürk, erkeklerin kadınlardan daha fazla güzelliğe, bakıma ilgisinin olduğunu belirtti. Altuntürk, kendilerine estetik alanında ise en çok yabancı turistin Ortadoğu ülkelerinden geldiğini söyledi.

TURİSTLER HAYRAN OLDUKLARI OYUNCULAR İÇİN TÜRK ESTETİKÇİLERİ TERCİH EDİYOR!

Doktor Birgül Altuntürk, Yurt dışında yayınlanan Türk dizi ve dizi oyuncularına olan yoğun ilginin sağlık turizmini de hareketlendirdiğini belirterek, “Bizlere en çok arap ülkelerinden hastalar geliyor. Tuba Büyüküstün, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçivit, Serenay Sarıkaya, Özcan Deniz, Aslı Enver gibi isimleri sorarak onlara benzemek için “Estetik Uygulamalar istiyor” dedi.

“ERKEKLER DE KADINLAR KADAR ESTETİK MERAKLISI”

Genç ve dinamik olarak hayatın içinde var olabilmek için erkek müşterilerinin sayısının fazla olduğuna değinen Altuntürk, “Erkeklerin bizlerin kapısını çalma sebebi ise bence kimisi için genç sevgili, kimisi için gerçekten kişisel özbakım ve iş dünyasının aktif dinamik insanlara çok şans vermesinden kaynaklı.” dedi

“UCUZ DEĞİL ALANINDA UZMAN HEKİMLER TERCİH EDİLMELİ”

Doktor Birgül Altuntürk, her doktorun güzelleşmek adına farklı bir yöntemden bahsetmesi konusuna ise şöyle cevap verdi, “Estetik sağlıkta çok ileri ve çok iyi noktadayız, eğitimliyiz. Her yeniliği anında Türkiye’ye getiriyoruz. Ve de yurt dışına göre çok çok ucuz yapıyoruz. Ayrıca, Türkiye Estetik Sektörü açısından dünya da çok ileri bir noktada. Bize başvuran her hastanın kafası oldukça karışık. Doktor shoping ve de doktor google müthiş bir kirlilik yarattı insanların beyninde. Türkiye’deki tüm kliniklerdeki işlemler hemen hemen aynı. Kimisi saten yüz bakımı kimisi safir diyor. Bu olayın ticari satış biçimi. Bence doğru estetik ve bakım; işinde uzman güvenilir hekimlere teslimiyet, ihtiyacı hekiminizin belirlemesi…” şeklinde konuştu.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.