Hoşgeldiniz  

admin | 19 Mart 2019 | Ataşehir Ak Parti, İstanbul, Manşet, Özel Haber, Siyaset, Üst Manşet A- A+

Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem Anadolu Yakası’nda faaliyet gösteren davet ettiği bir gurup basın mensubu ile Sancaktepe’de bir araya geldi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Öğle yemeğinde bir araya geldiği basın mensuplarını Recep Tayyip Erdoğan külliyesini gezdiren Ak Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, burada basın mensuplarına açıklama yaptı.

İsmail Erdem, yaptığı açıklamada; Sancaktepe’de gerçekleştirdiği yatırım ve projeler hakkında bilgi verirken kısa zamanda önemli gelişme kat eden Sancaktepe’nin bu hamlesinde imar planlarının çıkması ile verilen 23 binin üzerindeki inşaat ruhsatının etkisine işaret etti.

İsmail Erdem

Recep Kenan paylaştı: 18 Mart 2019 Pazartesi

Recep Kenan paylaştı: 18 Mart 2019 Pazartesi

İBB tarafından 10 yıldır verilmeyen Yenisahra ve Barbaros mahallelerinin imar planlarının yaptığı çalışmalarla çıkarıldığını kaydeden Erdem, Ataşehir imarının kısa zamanda çıkarılacağı vaadinde bulundu. Yaptığı açıklamanın ardından, Ataşehir’de yürüteceği seçim çalışmaları gerekçesi ile basın mensuplarından ayrıldı.

Erdem’in ayrılması ile Sancaktepe ziyaretine Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Genç eşliğinde devam eden basın mensupları Belediye’deki çay molasının ardından, 18 Mart’ın tarihi önemi nedeniyle Sancaktepe 1915 Çanakkale Panorama ve Muhsin Yazıcıoğlu Şehitler Parkı’nı ziyaret ettiler.

Basın mensupları 1915 Çanakkale Panorama ve Muhsin Yazıcıoğlu Şehitler Parkı’nı ziyaretinin ardından Sancaktepe’den ayrıldı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
escort bayan tuzla bayan