Hoşgeldiniz  

Yenisahra ASM’nin Sorunları Kent Konseyi’nin Gündeminde

admin | 25 Nisan 2018 | Ataşehir, Manşet, Sağlık A- A+

Başhekim Dr. Şeyma Kalaycı Gökçe ziyaret eden Ataşehir Kent Konseyi Başkanı Turan Dolu, Yenisahra Aile Sağlığı Merkezi’nin sorunlarının çözümü için çalışacaklarını söyledi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Yenisahra Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İsa Kırım eşliğine Yenisahra Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret eden Ataşehir Kent Konseyi Başkanı Turan Dolu ve CHP Ataşehir ilçe Başkan Yardımcısı Nilgün Özdemir, Başhekim Dr. Şeyma Kalaycı Gökçe ile merkezin sorunlarını konuştular.

AATAŞEHİR KK BAŞKANI TURAN DOLU’DAN ZİYARET

Ziyaret sırasında Aile Sağlığı Merkezi ile birlikte Yenisahra Mahallesi’nin diğer sorunlarının da ele alınarak konuşulduğu ziyaret sonunda çözüm yönünde çalışmalara destek olacakları sözünü veren Ataşehir Kent Konseyi Başkanı Turan Dolu ve CHP Ataşehir ilçe Başkan Yardımcısı Nilgün Özdemir’e teşekkür eden Yenisahra Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı İsa Kırım, sorunların ilgili kurumlara da iletildiğini dile getirdi.

DENİZ KUTLU’DAN YENİSAHRA ASM’YE DESTEK SÖZÜ

Öte yandan, Ataşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nü ziyaret eden İsa Kırım başkanlığındaki Yenisahra Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği üyeleri Fen İşleri Müdürü Deniz Kutlu’dan özellikle Yenisahra Aile Sağlığı Merkezi’nin sorularının çözümü konusunda yakından ilgileneceğinin sözünü aldı. Ataşehir Belediyesi’nin bu tür destekleri her zaman yaptığını ifade eden Deniz Kutlu, Ataşehir Belediyesi olarak Yenisahra Mahallesi’nin diğer sorunları ile de yakından ilgilendiklerini kaydetti.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.