Hoşgeldiniz  

Kayışdağı Spor Kulübü’nden Boksta 4’ü Altın 6 Madalya

admin | 22 Nisan 2013 | Ataşehir, Genel, Gündem, İstanbul, Manşet, Özel Haber, Spor A- A+

kayışdağı_boksİstanbul Boks İl Temsilciliği’nin düzenlemiş olduğu 2013 Yılı Alt Minik ve Üst Minik İstanbul Boks Şampiyonası’na 7 sporcu ile katılan Kayışdağı Spor Kulübü, şampiyonayı 6 madalya ile tamamladı.

Recep Kenan/haberinasli.com

HASAN HÜSEYİN ŞAHİN başkanlığında, baş antrenör Enver Yılmaz yönetiminde hazırlandıkları şampiyonaya 6 sporcu ile katılan Kayışdağı Spor Kulübü 4 Altın 1 Gümüş ve 1 de Bronz madalya alarak şampiyonayı toplam 6 madalya ile tamamladı.

İstanbul Eyüp Spor Salonu’nda 12 – 14 Nisan tarihleri arasında, 3 gün süren İstanbul Minikler Ferdi Boks Şampiyonası’na 15 kulüpten 133 sporcunun katıldı. Toplamda 101 müsabakanın yapıldığı İstanbul Minikler Ferdi Boks Şampiyonası’na seyirci yoğun ilgi gösterdi.
KAYIŞDAĞI SPOR 4 ALTIN 1 GÜMÜŞ 1 BRONZ 6 MADALYA ALDI
KAYIŞDAĞI SPOR KULÜBÜ SPORCULARININ MADALYALARI:

ALT MİNİKLER:
43 Kg – ALPER AKYOL

ÜST MİNİKLER:
41’5 Kg – EMİR HÜSEYİN BOSTANCI (ALTIN)
54 Kg – EMRECAN YÜCE (BRONZ)
59 Kg – KÖROĞLU UZMALİ (GÜMÜŞ)
76Kg – İBRAHİM KAYA (ALTIN)
+76Kg – BARAN AKYOL (ALTIN)
Alt Minikler

İstanbul Minikler Ferdi Boks Şampiyonası’nda madalya alan sporcuların tam listesi:

ALT MİNİKLER:

31 Kg.
1. Mehmet ERSOY – KÜTAHYA SPOR KULÜBÜ
2. Tuğrul ARSLAN – EYÜP SPOR KULÜBÜ
3. Metehan ADIGÜZEL – FENERBAHÇE
3. Muhammed SUĞLAR – ZEYTİNBURNU OLİMPİK SPOR KULÜBÜ

32,5 Kg.
1. Recep KIZILASLAN – KÜTAHYA SPOR KULÜBÜ
2. Hamza YILDIZ – FENERBAHÇE
3. Berk GÜVENÇ – KÜÇÜKÇEKMECE İLTER SPOR KULÜBÜ
3. Cafer AYAYDIN – 75. YIL İLKÖĞRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ

34 Kg.
1. Barış ADİKTİ – FENERBAHÇE
2. Çağrı ARSLAN – EYÜP SPOR KULÜBÜ
3. Şahin ARAS – 75. YIL İLKÖĞRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ
3. Yalçın HARBUTOĞLU – ZEYTİNBURNU OLİMPİK SPOR KULÜBÜ

35,5 Kg.
1. Görkem AYDOĞAN – GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
2. Arif GÜNDÜZ – 75. YIL İLKÖĞRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ

37 Kg.
1. Berk SALHAN – GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
2. Burak Ahmet ŞEN – HASAN FAHRİ ŞEN SPOR KULÜBÜ
3. Kadirhan TAŞKIR – FENERBAHÇE
3. Murathan ELMAS – İSTİKLAL SPOR KULÜBÜ

38,5 Kg.
1. Yusuf KARTAL – FENERBAHÇE
2. Kadir BUĞRA – İSTİKLAL SPOR KULÜBÜ

40 Kg.
1. Savaş ÇAKAN – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2. Kerem ŞEN – HASAN FAHRİ ŞEN SPOR KULÜBÜ
3. Berk ŞAHİN – HASAN AKTOKA SPOR KULÜBÜ
3. Oğuzhan YAZICI – GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ

41,5 Kg.
1. Atilla KARAKOÇ – FENERBAHÇE
2. Görkem TAŞDEMİR – ANADOLU SPOR KULÜBÜ
3. Ahmet Necdet EZER – KÜÇÜKÇEKMECE İLTER SPOR KULÜBÜ
3. Kadircan DEMİR – FENERBAHÇE

43 Kg.
1. Alper AKYOL – KAYIŞDAĞI SPOR KULÜBÜ

46 Kg.
1. Yuşa Timur MERT – İSTİKLAL SPOR KULÜBÜ

50 Kg.
1. Alperen KIŞLA – HASAN AKTOKA SPOR KULÜBÜ

52 Kg.
1. Berkan YILDIZ – ANADOLU SPOR KULÜBÜ

54 Kg.
1. Ertuğrul MERT – İSTİKLAL SPOR KULÜBÜ
2. Atilla VURAL – ANADOLU SPOR KULÜBÜ
3. Samet GÜR – ANADOLU SPOR KULÜBÜ

59 Kg.
1. Üzeyir AMBAR – GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
2. Kürşat Taha İZYURDU – FERDİ
3. Mustafa SOBACI – ŞENOL YILMAZ SPOR KULÜBÜ
3. Mert KONAK – FENERBAHÇE

62 Kg.
1. Muhammed Emin ZARİÇ – HASAN AKTOKA SPOR KULÜBÜ

65 Kg.
1. Yunus BİLİ – HASAN AKTOKA SPOR KULÜBÜ
2. Emir ÇOLAK – İSTİKLAL SPOR KULÜBÜ

Üst Minikler

37 Kg.
1. Ramazan KONAK – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2. M. Yaşar ERDEM – KÜÇÜKÇEKMECE İLTER SPOR KULÜBÜ
3. Oğuzhan YILMAZ – FENERBAHÇE
3. Emircan SARIÇİÇEK – FENERBAHÇE

38,5 Kg.
1. Umut BAHÇECİ – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2. Muhammed ARVİŞ – FENERBAHÇE
3. Bilal KALKAN – FENERBAHÇE
3. Ferhat UKA – FENERBAHÇE

40 Kg.
1 . Burak KAYA – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2. A. Sayit GÜNEŞ – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3. Nurullah AKKUŞ – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3. Ali Ekber KOÇ – ŞENOL YILMAZ SPOR KULÜBÜ

41,5 Kg.
1. E. Hüseyin BOSTANCI – KAYIŞDAĞI SPOR KULÜBÜ
2. Batuhan ALKAŞI – FENERBAHÇE
3. Erdi ÖZAL – ÇEKMEKÖY SPOR KULÜBÜ

43 Kg
1. Sedat ÖZKARA – GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
2. Barış ÇAKAN – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3. Ahmet DANIŞMAZ – KARAKUŞAK SPOR KULÜBÜ
3. Baran KARADENİZ – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

44,5 Kg.
1. Tuğrul DAŞTAN – GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ
2. Samet KARABAĞ – FENERBAHÇE
3. Alper DÖNGEL – SARIYER SPOR KULÜBÜ

46 Kg.
1. Ali YUMUK – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2. Sefa ÇETİN – EYÜP KUŞÇU SPOR KULÜBÜ

48 Kg.
1. Yusuf ÖZDEMİR – FENERBAHÇE
2. Berk YALÇIN – ATİKALİ SPOR KULÜBÜ
3. Yusuf GÖKÇEK – KÜÇÜKÇEKMECE İLTER SPOR KULÜBÜ
3. Burak YILMAZ – GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR KULÜBÜ

50 Kg.
1. Emrah ŞEKER – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
2. Murat KARAKOÇ – FENERBAHÇE
3. Muhammed YILDIZ – FENERBAHÇE
3. Erhan DAL – ÇEKMEKÖY SPOR KULÜBÜ

52 Kg.
1. Çağlar ARAS – 75. YIL İLKÖĞRETİM OKULU SPOR KULÜBÜ
2. Mehmet Nuri KAYA – ANADOLU SPOR KULÜBÜ
3. Muhammed CEYHAN – HASAN FAHRİ ŞEN SPOR KULÜBÜ
3. Muharrem ERGÜN – ATİKALİ SPOR KULÜBÜ

54 Kg.
1. Tunahan ŞAHİN – FENERBAHÇE
2. Erol YALÇIN – ŞENOL YILMAZ SPOR KULÜBÜ
3. Emrecan YÜCE – KAYIŞDAĞI SPOR KULÜBÜ
3. Yüksel İYİDOĞAN – FENERBAHÇE

56 Kg.
1. Bera Doğan KILINÇ – KÜTAHYA SPOR KULÜBÜ
2. Sergen TEKİN – KÜÇÜKÇEKMECE SPOR KULÜBÜ
3. Yunus BOZBAĞ – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3. Eren Cezayir ULU – HASAN AKTOKA SPOR KULÜBÜ

59 Kg.
1. Ümit ÇELİK – FENERBAHÇE
2. Köroğlu UZUNALİ – KAYIŞDAĞI SPOR KULÜBÜ
3. Kadir KAÇMAZ – ATİKALİ SPOR KULÜBÜ
3. Göktürk TERZİ – FENERBAHÇE

62 Kg.
1. Ahmet Yiğit MEŞE – FENERBAHÇE
2. İsa Erdal ERGÜN – BEŞİKTAŞLI BOKSÖRLER SPOR KULÜBÜ
3. Emirhan ARSLAN – HASAN FAHRİ ŞEN SPOR KULÜBÜ
3. Ali Eren DURMAZ – FERDİ

65 Kg.
1. Göksel GÖKÇE – EYÜP SPOR KULÜBÜ
2. Doğukan BAĞ – FENERBAHÇE
3. Rohat İbrahim ŞAHİN – ESENYURT BELEDİYE SPOR KULÜBÜ
3. İbrahim KARABULUT – SARIYER SPOR KULÜBÜ

+76 Kg.
1. Baran AKYOL – KAYIŞDAĞI SPOR KULÜBÜ
2. Nusret ÇELİKKIRAN – EYÜP KUŞÇU SPOR KULÜBÜ
3. Samet GÖÇMEZ – KÜÇÜKÇEKMECE İLTER SPOR KULÜBÜ

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle