Hoşgeldiniz  

Ataşehir’in 4 Mahallesinin İmar Planları İBB Meclisi’nden Geçti

admin | 13 Ekim 2017 | Ataşehir, İstanbul, Manşet, Özel Haber, Son Dakika A- A+

İBB Meclisi’nde bu gün görüşülen Aşık Veysel ve Mustafa Kemal ile Kayışdağı ve İnönü mahalleleri imar planları oylanarak Ak Partili üyelerin oylarıyla kabul edildi.

Recep Kenan/itvhaber.com

Uzun süredir beklenen Ataşehir’in mahallelerinin imar planlarından İlçesi Mustafa Kemal ve Aşık Veysel Mahalleleri 1/5000 ölçek Nazım İmar Planı ile Ataşehir İlçesi, Kayışdağı ve İnönü Mahalleleri 1/5000 Ölçekli NİP Planı İBB Meclisinde görüşülüp oylanarak kabul edildi.

Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı Ataşehir’in 4 mahallesinin imar planlarının ;İBB Meclisi’nde kabul edilişini Sosyal Medya Facebook hesabından şu ifadelerle duyurdu:

“ATAŞEHİRİMİZE HAYIRLI OLSUN;

Yılardır Ataşehirde Kördüğüm Olan İmar Planlarını Çözüme Kavuşturmaya Devam Ediyoruz.

Aşık Veysel-Mustafa Kemal Mahalleleri 1/5000 ölçekli bölge İmar Planları ile; Özellikle İnönü Mahallemizin yıllardır süren Yeşil Alan Problemlerini Çözüme Kavuşturan İnönü-Kayışdağı Mahallelerimizin 1/5000 ölçekli bölge İmar Planları İBB.Meclisi’nin bugünki oturumunda, AK PARTİLİ Meclis Üyelerimizin OYLARIYLA KABUL EDİLDİ.  CHP’Li Meclis Üyeleri Planlara RED OYU kullandı.

Yeniçamlıca Mahallemizin İmar Ve Mülkiyet Problemleri Büyükşehir Belediyemizle Yaptığımız Sonuç Odaklı İstişareler Neticesinde Çözüme Kavuşturacağız.

İBB’de Hazırlanan Ferhatpaşa Mahallemizin planlarının ivedilikle tamamlanması için hem İBB hem de Orman Ve Su İşleri Bakanlığımızla görüşmeler yapıyoruz.

Ataşehirde Çözümden Kaçan Değil Çözüm Odaklı Çalışmalarımıza Ataşehirli Hemşerilerimiz Adına Devam Edeceğiz.

İmar Planlarının Ataşehirimize Hayırlı Olmasını Diliyor Emeği Geçenlere Ve İBB.Meclisimize Teşekkür Ediyorum.”

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.