Hoşgeldiniz  

Ataşehir 2. Kitap Günleri Optimum AVM’de Başladı

admin | 30 Mayıs 2013 | Ataşehir, Genel, Gündem, İstanbul, Kültür & Sanat, Manşet A- A+

kitap gunleriAtaşehir Belediyesi 2. Kitap Günleri, Ataşehir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde, Başkan yardımcıları İsmail Kabakçı ve Sadık Kayhan’ın katılıdığı  törenle başladı. 

 Ataşehir Belediyesi 2. Kitap Günleri, Ataşehir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşen törenle başladı.
Ataşehirli kitap dostlarının sevdikleri yazarlarla bir araya gelmesini sağlamak amacıyla Ataşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ataşehir  Belediyesi 2. Kitap Günleri, 02 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek.
54 yazar ve 58 yayınevinin katıldığı Ataşehir Belediyesi 2. Kitap Günleri’nin açılışı Ataşehir Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Kabakçı, Sadık Kayhan ve Yenisahra Mahalle Muhtarı Şeref  Uzun ile yazar ve kitapseverlerin katılımıyla yapıldı.
 
kitap gunleri_1
İmza günleri programı:
30 MAYIS
Nurullah Can 11:00
Melahat Babalık  11:00
İnci Ponat  15:00
Nükhet Eren  15:00
Hanri Benazus  Tüm Gün
D. Ali Gültekin  Tüm Gün
Enver Demirkan  Tüm Gün
Semih Bulgur  Tüm Gün
31 MAYIS
Nuran Turan  11:00
A. Ertan Mısırlı  11:00
Neşe Doster  13:00
Fatma T. Kuşkaya 15:00
Sevim Yazar 15:00
Arife Kalender 15:00
İnal Aydınoğlu  17:00
Mine Söğüt  18:00
Cüneyt Ülsever  19:00
Yalçın Tosun  19:00
Hanri Benazus  Tüm Gün
D. Ali Gültekin  Tüm Gün
Pekcan Türkeş  Tüm Gün
Semih Bulgur  Tüm Gün
01 HAZİRAN
Türkay Korkmaz  11:00
İsmail Saymaz            12:00
Timur Soykan  12:00
Cem Dinlenmiş  13:00
Mustafa Satıcı  13:00
Özer Aydoğan  13:00
Ümit Zileli  13:00
Onur Caymaz  14:00
Hakan Bıçakçı  14:00
Şebnem Atılgan  15:00
Üstün Dökmen  15:00
Erol Yıldırım  15:00
Tekin Gönenç  15:00
Ahmet Tulgar  16:00
Doğan Yurdakul  16:00
Esmahan Aykol  16:00
Kemal Ulusu  16:00
Öner Yağcı  16:00
Feyza Hepçilingirler  17:00
Fügen Ünal Şen  17:00
Işıl Özgentürk            18:00
Korhan Atay      18:00
Hanri Benazus  Tüm Gün
D. Ali Gültekin  Tüm Gün
Ayşegül Kalem Ertal Tüm Gün
Semih Bulgur  Tüm Gün
02 HAZİRAN
Türkay Korkmaz  11:00
Cihan Demirci  14:00
Ayşen İnci  15:00
Onur Erdiren  15:00
Esin Üçüncüoğlu  15:00
Ali Karagöz  15:00
Yazgülü Aldoğan  17:00
Miyase İlknur  17:00
Orhan Bursalı  17:00
Nuray Sayarı  20:00
Hanri Benazus Tüm Gün
D. Ali Gültekin  Tüm Gün
Semih Bulgur  Tüm Gün
Beril Ötügen Savun  Tüm Gün
HER GÜN
Mehmet Dağıstanlı  Tüm Gün
Fatma Biber  Tüm Gün

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle