Hoşgeldiniz  

11. Uluslararası Tüyap Mutfak Günleri Ödül Alanların Listesi

admin | 09 Şubat 2013 | Genel, Gündem, İstanbul, Manşet, Özel Haber, Türkiye A- A+

uluslararasi_tuyap_mutfak_gunleri_odul_listesi

11. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, Türk mutfağını dünya mutfak kültürleri ile ülkemiz ve dünya aşçılarını buluşturmak, amacıyla düzenlenen uluslararası bir gastronomi yarışması sonuçları.

İsa Kırım/Ataşehirweb.com

11. Uluslararası Tüyap Mutfak Günleri 2013 Ödül Alanların Tam Listesi

Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, Türk mutfağını dünyanın diğer mutfak kültürleri ile buluşturmak, ülkemizin aşçıları ile dünyanın önde gelen aşçıları arasında yakınlaşmayı ve karşılıklı bilgi alışverişini sağlamak amacıyla düzenlenen uluslararası bir gastronomi yarışmasıdır.

Tüm Aşçılar Federasyonu’nun 2008 yılında WACS’a üyeliğinin kabul edilmesinin ardından 11.si gerçekleştireceğimiz festival uluslararası anlamda daha da önem kazanıyor. Dünya Şefler Birliği’nin (WACS) belirlediği standartlar çerçevesinde yapılacak yarışmalarda başarı gösteren şefler madalyaların yanı sıra dünya genelinde geçerliliği olan sertifikaların sahipleri oluyorlar

 

SP1 MODERN KUZİNE  DERCEYE GİRENLER

14431 Aleksandar Djordjevic, Mentor Zoran Miskovic restaurant Frans SERBIA GOLD
12468 Andrey Matyukha chef RUSSIA GOLD
14512 Ivan Radojcic, Mentor Zoran Mirasevic restaurant Tomy SERBIA GOLD
14297 Marija Mackovic Chef CROATIA GOLD
14699 Matko Ivanisevic chef cook ” rest. Gardens Medugorje”/ Turism and Catering school Split CROATIA GOLD
14814 Palitu Galina Association of Culinary Catering Moldova MOLDOVA GOLD
14391 Sabina Jalsic Work CROATIA GOLD
14437 Vanja Puskar, Mentor Milijan Stojanic Restaurante La piazza SERBIA GOLD
13776 Aleksandar Andrejic M-restaurateur RUSSIA SILVER
14750 Ali Balkan kırıntı TÜRKİYE SILVER
14092 Fatih Taskıran Sheraton Ataköy Istanbul TÜRKİYE SILVER
14612 Golovin Alexey TAF KAZAKHSTAN SILVER
14269 Huzni Ozturk memos restaurant TÜRKİYE SILVER
14631 Ilija Kafanov TAF RUSSIA SILVER
14471 Lucien Nakhoul PAUL BOCUSE LEBANON SILVER
14709 Qubatov Anar TAF AZERBAIJAN SILVER
14087 Radik Khaurulin REST. TALISMAN RUSSIA SILVER
13446 Senol Kemaloglu kırıntı restorantları TÜRKİYE SILVER
14491 Veronika Vekazina optu-48 RUSSIA SILVER
14617 Vessa Viktor TAF KAZAKHSTAN SILVER
14024 Ayhan Tuncer Ela Quality Resort TÜRKİYE BRONZE
14812 Burhan Yenerler BELTUR TÜRKİYE BRONZE
13839 Hakan Gurer Ela Quality Resort Hotel TÜRKİYE BRONZE
13230 Jung Bohyun JYT Art School KOREA BRONZE
12316 Jungsoo Kim dae-duk college KOREA BRONZE
14753 Raif Kesercioglu ibb TÜRKİYE BRONZE
14704 Sertan Cavusoglu, Remzi Demir, Hasan Gani kiz kulesi TÜRKİYE BRONZE
14843 Yusuf Calkan EGRO Restaurant Bistro & Cafe TÜRKİYE BRONZE
12523 Dorjgotov Buyandelger daşlgk MONGOLIA MERIT
14483 Emre Erguven London UNITED KINGDOM MERIT
14584 Isa Demirel i.t.ü sosyal tesisleri TÜRKİYE MERIT
14190 Jamiyansuren Chef Cook MONGOLIA MERIT
14715 Kazimov Namiq TAF AZERBAIJAN MERIT
14194 Ragchaabazar Chef Cook MONGOLIA MERIT
12627 Seo Yeongmin Renaissance-SEOUL Hotel KOREA MERIT

SP4 ENGELLİ AŞÇI YARIŞMASI  DERCEYE GİRENLER

14550 Benan Kece etiler otelcılık TÜRKİYE GOLD
14281 Ebru Karnas Yeditepe Özel Eğitim (İşitme Engelliler) Meslek Lisesi TÜRKİYE GOLD
14210 Eray Aydin Yeditepe Özel Eğitim (İşitme Engelliler) Meslek Lisesi TÜRKİYE GOLD
14758 Esra Süzen Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı Kursiyeri TÜRKİYE GOLD
12611 Hasan Izci ROSSO VERD HOTEL GÜMBET BODRUM TÜRKİYE GOLD
14809 Ibrahim Ortac shereton hotel maslak TÜRKİYE GOLD
14791 Ilknur KIZILTAS suadiye cemal doğan bakım ve rehabilitasyon merkezi müdürlüğü TÜRKİYE GOLD
14211 Merve Gorendas Yeditepe Özel Eğitim (İşitme Engelliler) Meslek Lisesi TÜRKİYE GOLD
14757 Neriman Gungor Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı Kursiyeri TÜRKİYE GOLD
14212 Selim Kiral Yeditepe Özel Eğitim (İşitme Engelliler) Meslek Lisesi TÜRKİYE GOLD
14789 Suzan Erol suadiye cemal doğan bakım ve rehabilitasyon merkezi müdürlüğü TÜRKİYE GOLD
12871 Tayfur Özgür Öztürk sofra group.kocaeli ünüversitesi TÜRKİYE GOLD
14705 Tugba Gül Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı Aşçılık Kursiyeri TÜRKİYE GOLD
14759 Tugce Ozdogru Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı Kursiyeri TÜRKİYE GOLD
14792 Yasemin Saritas suadiye cemal doğan bakım ve rehabilitasyon merkezi m üdürlüğü TÜRKİYE GOLD
14426 Yesim Onbasi YEDİTEPE ÖZEL EĞİTİM (İŞİTME ENGELLİLER) MESLEK LİSESİ) TÜRKİYE GOLD
13745 Zeynep Asilturk izmit teknik meslek ve anadolu lisesi TÜRKİYE GOLD

SP8 SEBZE OYMACILIĞI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER

13542 Ersin Derici side crown palace TÜRKİYE SILVER
14478 Taner Yilmaz utopia world hotel TÜRKİYE BRONZE
14659 Yusuf Kilic ISS TÜRKİYE BRONZE

SP8 SEBZE OYMACILIĞI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
12890 Ümran Yilmaz küçük çamlıca köşkleri/ ümraniye kız meslek lisesi TÜRKİYE GOLD
13022 Anıl Yenişen Bolu İzzet Baysal Otelcilik ve Turzim Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
12546 Aslihan Sivri Ümit Altay O.T.M.L TÜRKİYE SILVER
12892 cansu dogan küçük çamlıca köşkleri/ümraniye kız meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
13972 Cengizhan Top AKÇAKOCA OTELCİLİK VE TURİZM LİSESİ TÜRKİYE SILVER
13505 Cihat Yildirim Beşiktaş Etiler Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
12996 Çağla Kübra Gitmez Mamak kız tek. ve Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
12804 ersin güner selçuk imkb anadolu otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
13975 Hüseyin Yesilkurt Akçakoca Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
12881 İbrahim Elpe Tekirdağ Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
12737 Mustafa Canberk Oz Çankaya İmkb Turzim Otelcilik Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
13076 Onur Yardım Bolu İzzet Baysal Truzim Otelcilik Ve Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
12924 özge altıntaş 0smangazi otelcilik TÜRKİYE SILVER
12642 sedeftikencili küçükköy kız meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
13634 Sercan Bektas ortaköy Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
14030 Sezer Aydiner Akçakoca Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
12995 Sinan Korkmaz Yunusçiloğlu kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
13504 Aysegul Yarim Beşiktaş Etiler Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13152 Aytaç Sönmez Bolu otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
13186 Behiye Uyanık KARTAL IMKB KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
13181 burçin karlı mamak kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
13271 Büşra Kurtoglu Ümraniye Anadolu Kız Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12776 Damla Anac Ümraniye Anadolu Meslek ve Kız Meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12942 Ekrem Erdogan Bolu İzzet baysal otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
13151 Emre Ilkgun KAYSERİ OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
12999 Enes Malik Bahçıvan İzzet Baysal Otelcik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13104 Erol Yaşa Bolu İzzet Baysal Otelcilik ve Turzim Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12487 Esfak Camlitepe Navvar Salih İşgören Otelcilik Turizm Meslek TÜRKİYE BRONZE
12901 Gonul Cay ümraniye kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
13113 hilal keskin volley hotel / ümraniye anadolu meslek kız meslek TÜRKİYE BRONZE
12812 İpek Ok Üsküdar İmkbKız Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13451 İrem Mocu Kumburgaz Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12575 Korhan Kiziltan Ankara/Çankaya I.M.K.B Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12784 kübra varıcı ümraniye kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12651 Melisa Demir küçükköy kız meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12715 Mert duran Kumburgaz Anadolu Turizm ve Otelcilik Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12577 Nazlican Melodi Ariturk Ortaköy Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13974 oğuzhan top AKÇAKOCA OTELCİLİK VE TURİZM LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
12926 Sadık Gokus Ümit Altay O.T.M.L TÜRKİYE BRONZE
12971 Sera Çeviker çanakkale anadolu turizm otelcilik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12841 Sergen Özen Tekirdağ Otelcilik ve Turzim Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13334 Şahender Nur Akliman Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13034 Tolunay Seis Bolu İzzet Baysal Otelcilik ve Turzim Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13649 Utku Ayberk Parabaglar Tekirdağ Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13459 Yavuz Navruz Yeniçağa O.T.M.L. TÜRKİYE BRONZE
13244 Yusuf İşlek Tekirdağ Anadolu Otelcilk Ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12452 Burak Coskun Kemer Otelcilik Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
12566 Burcu Erdemir ortakoy zubeyde hanim kiz teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12631 Gizem Tiltay Küçükköy kzı teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12903 Gökhan Kasci selimpaşa ımkb otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12547 Hakan Sahin Alanya Ümit Altay O.T.M.L. TÜRKİYE MERIT
12769 Kübra özdemir Ümraniye kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12491 Ruya Dogan zübeyde hanım kız teknık ve meslek lısesı TÜRKİYE MERIT
13067 Sung Si Chan KOREA CULINARY ARTS ACADEMY KOREA MERIT
12800 Tugba Efe izmit zübeyde hanım kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12947 Utku Pamukogulları BURSA TURIZM OTELCİLİK VE MESLEK LİSESİ TÜRKİYE MERIT

SP3 LİSE DÜZEYİ OKULLAR, AŞÇI MAKARNA YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
13644 Gulsah Kurtulbaş ortaköy Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
14183 Mert Karaman SELÇUK İMKB O.T.M.L TÜRKİYE SILVER
14805 Nisa Ersoy TÜRK AŞÇILIK MİLLİ TAKIMI TÜRKİYE SILVER
13896 Seda Sonmez üsküdar imkb kız meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
13616 Serenay Ucar SELİMPAŞA İMKB OTML TÜRKİYE SILVER
13942 Yağız Ali Erol Selçuk İ.M.K.B. O.T.M.L TÜRKİYE SILVER
12543 Yusuf Tekeli Ümit Altay O.T.M.L TÜRKİYE SILVER
12614 Aslihan Akhan ortaköy zübeyde hanım kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
13088 Burak Ozdemir Ümıt Altay o.t.m.l TÜRKİYE BRONZE
12832 Dilan Aydın yunus çiloğlu kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12856 Elif Balaban Küçükçekmece İMKB Turizm Otelcilik Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13921 Esfak Camlitepe Navvar Salih İşgören Otelcilik Turizm Meslek TÜRKİYE BRONZE
13185 Gul Senem Sarioğlu Mamak kız tek. ve Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
14707 Ismet Orhancan Armay Çakabey Anadolu Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13055 Lee Jecheol SEMIN IT High school KOREA BRONZE
13729 Melisa Ayten Azikan ETİLER TURİZM VE OTELCİLİK MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
13432 Merve Çan Kumburgaz anadolu otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12810 Nilay Gökalp Tekirdağ Otelcilik Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12629 Seda Saritas küçükköy teknik ve kız meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12613 Sezgi Unal ortaköy zübeyde hanım kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12423 Sinem Keskin nevvar salih işgören otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
13593 Yusuf Onursal çankaya i.m.k.b. otelcilik ve trizim meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12564 Ayten Cindi ortakoy zubeyde hanim kiz teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12570 Burak Kahyaoglu ALANYA ÜMİT ALTAY O.T.M.L TÜRKİYE MERIT
12935 Caner Colak Bolu İzzet baysal otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
13195 Cihan Ozcan Bolu İzzet Baysal Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
12998 Didem Bulut Mamak Kız Tek. Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13035 Elif Keskin volley hotel / ümraniye anadolu meslek kız meslek TÜRKİYE MERIT
12936 Erhan Kabadayi izzet baysal otelcılık ve turizm meslek lısesi TÜRKİYE MERIT
12397 Erolcan Ergün ankara turızm otelcılık meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12497 Esra Çarpar Ortaköy Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13191 Fatma Bayindir KARTAL IMKB KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ TÜRKİYE MERIT
13241 Hakan Yaman bolu izzet baysal otelcilik ve meslek lısesı TÜRKİYE MERIT
12813 Hülya Aycan Kuyu kumburgaz otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
13010 Merve Usta Mamak Kız Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13717 Tugba Yildiz maltepe kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
13029 Utku Kuruoglu Bolu İzzet Baysal Otelcilik ve Turzim Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT

SP4 LİSE DÜZEYİ OKULLAR,  AŞÇI ANA YEMEK YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
12900 Damla Nur Simsek ümraniye kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE GOLD
12493 Anıl Bicakci Bolu Mengen Aşçılar Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
12923 Ayse Sedef Polat osmangazi otelcilik turizm meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
12402 Emine Irem Çetinkaya zeynep salih alp anadolu meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
12630 Esra Yasavul Küçükköy Kız Teknik ve Meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
12702 Fatih Bagi İzmit Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
12779 fatma ön ümraniye kız meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
12308 gizem ahsen akcan ankara otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
14009 Gokhan Katranci SELÇUK O.T.M.L. TÜRKİYE SILVER
12632 Gulcan Erdogan küçükköy teknik ve kız meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
13056 Lee Jecheol SEMIN IT High school KOREA SILVER
14696 Mustafa Canberk Oz Çankaya İmkb Turzim Otelcilik Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
13385 Sevval Suzer Ortaköy Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
12569 Volkan Kallenci Etiler Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
14853 Abdulbaki Bekci fethiye turizm otelcilik TÜRKİYE BRONZE
14178 Alp Gultekin SELÇUK İMKB OTELCİLİK TURİZİM MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
12761 Buse Saracoglu Tez Tur Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12793 Busra sefer bursa otelcilik turizm meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
14176 Ceren Dagtekin SELÇUK İMKB OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
13132 Demet KALE Kemer Turizm Otelcilik Ve Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12496 Ece Uğur Ortaköy Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13184 Eda Özdemir KARTAL IMKB KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
12623 Elif Acar Kemer Otelcilik Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12321 emre girgin edirne serhat imkb kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12882 Emre Gulec Tekirdag anadolu otelcilik turizm meslek lısesı TÜRKİYE BRONZE
12481 Enes Güleç Bolu Mengen Aşçılar Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12590 Erdem Isik KÜÇÜKÇEKMECE İ.M.K.B TURİZM OTELCİLİK TÜRKİYE BRONZE
13766 Eren Davut KIRKLARELİ OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
12735 fatma algan imkb kız teknık meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12795 Gamze Değirmenci K.çekmece İmkb Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
14576 Iremnur Songur yunus çiloğlu kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
13591 Ismet Orhancan Armay Çakabey Anadolu Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12576 Korhan Kiziltan Ankara/Çankaya I.M.K.B Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12640 Kübra Avci Küçükköy kız teknik ve kız meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12467 Melik ALTINALAN Kemer Otelcilik Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12773 Melis Uygun DEDEMAN OTEL İSTANBUL TÜRKİYE BRONZE
12415 Muhammet Fatih Cetindas mengen aşçılar turizm ve otelcilik lisesi TÜRKİYE BRONZE
12552 Nevzat Sarac Bolu Mengen Aşçılar Anadolu Otelcilik ve Turizim Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12904 Nukan EYVAZ Bolu İzzet Baysal Otelcilik Turizm Meslek Lİsesi TÜRKİYE BRONZE
12644 Oznur Saka KÜÇÜKKÖY KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
12843 Ömer Demir Tekirdağ Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12492 Ruya Dogan zübeyde hanım kız teknık ve meslek lısesı TÜRKİYE BRONZE
13003 Sacit Ozcan bolu otml TÜRKİYE BRONZE
12319 Salih Enes TEK bolu mengen A.O.T.M.L TÜRKİYE BRONZE
12724 Semih Can Uzum Kesici K.Çekmece Atatürk Kız Tek.Mes.Lis. TÜRKİYE BRONZE
13068 Sung Si Chan KOREA CULINARY ARTS ACADEMY KOREA BRONZE
12544 Tuğba SAR İZMİT ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
12320 Yasemin Eryİlmaz edirne serhat imkb kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
12855 Ahmet Furkan Marangoz tekirdağ anadou otelcilik ve turzim otelcilik meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12763 Devrim Onder Tekirdağ Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13950 Dilek Durmus SELÇUK İMKB O.T.M.L TÜRKİYE MERIT
13347 Erhan Yiyit izzet baysal turizm otelcilik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
13619 Ezgi Efe SELİMPAŞA İMKB OTML TÜRKİYE MERIT
13890 Ferdi Ozkan İZZET BAYSAL OTELCİLİK ve TURİZM MESLEK LİSESİ TÜRKİYE MERIT
13946 Ferhat Ekim Akpinar SELÇUK İMKB O.T.M.L TÜRKİYE MERIT
12325 Furkan Turan edirne serhat imkb kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12811 Gulsum Hancar üsküdar imkb kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
13157 Hakan Meseci bolu izzet baysal otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
13376 Hasan Hüseyin Yilmaz Kumburgaz Turzm ve Otelcilik Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13171 ismail gürel Çanakkal Truzim Otelcilik Meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
13018 mehmet cihan yılmaz izzet baysal otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
14855 Mehmet Ülker fethiye otelcilik turizn meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
13052 Mert esen Mengen Ascilar Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13203 Ozkan Sen izzet baysal turizm otelcilik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
13405 Rabia Kirik Mamak kız tek. ve Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13014 Sadullah Ozden Kumburgaz Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13269 Said Eren Beyhan Bolu İzzet Baysal Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13536 Senanur Kuzucu KÜÇÜKKÖY KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ TÜRKİYE MERIT
13723 Sercan Turcan mengen aşçılık anadolu otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12801 Tugba Efe izmit zübeyde hanım kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
13315 Ummu Ehram karaoglan İzmit Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13465 Utku Gezer kumburgaz anadolu otelcilik turizm meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12665 Volkan Tandogan bursa anadolu osmangazi otelcilil ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
13660 Yagmur Eroksuz Kumburgaz Anadolu Otelcilik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT

SP5 LİSE DÜZEYİ OKULLAR,  MODERN TÜRK MUTFAĞI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
13815 Deniz Beyazit,Sule Betül Saglam,Hatice Karayörük mamak kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE GOLD
13889 Anıl Senci,Batuhan Gültekin,Ahmet Kaloglu Hürriyet Otelcilik ve Truzim Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
13700 Gurbet Kizilarslan, Ezgi Alatas, Betül Cınar maltepe kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
13970 Kutay Kargin, Murat Sait Yildiz, Dilan Deniz Elmalipinar ANKÜ ANADOLU MESLEK LİSESİ TÜRKİYE SILVER
13650 Mert Acıkgöz Selim Avcı Nilay Yener Küçükçekmece IMKB Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
13623 P.Ceren Kaya, Mehmet Gültekin, Hande Erdemli SELİMPAŞA İMKB OTML TÜRKİYE SILVER
14340 Sabri Levent Ferdi Günec Özgür Narin yeniçağa o.t.m.l TÜRKİYE SILVER
13427 Tugba Topcu, Kadirhan Altundiken, Nazli Göcay Samsun Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
14286 Yasemin Demirok – Aynur Bütüner – Büsra Erden ARNAVUTKÖY KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ TÜRKİYE SILVER
13854 Aysen Gülec, Selin Sekizkardesler, Kübra Altepe Bursa Zübeyde Hanım Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
14229 Hakan Kunt,Ramazan Yüksel, Ebubekir Kol GÖLBAŞI OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
14218 Irem Köse, Seda Kaya, Elif Pek maltepe kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
13200 Kaan Dönmez, Neslihan Idikurt, Ahmet Tuncay Yeniçağa Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13659 Muhammed Ali Bulut, İsmail Ugur Yaglı, Serhan Yilmaz Etiler Anadolu otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
13937 Semih Öksüzoglu,Aykut Anlas,Süleyman Karabüber Selçuk İMKB Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13418 Soner çörekçi,Faruk ünal,Mutlu kaya samsun otelcilik ve turızım meslek lısesı TÜRKİYE BRONZE
13903 Ufuk Can Günes,Cagrı Akdogan,Fatih Temur Gölbaşı turizm otelcilik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
13292 Ugur Anil,Mehmet Ali Koca,Kutluhan Sevim Mengen Aşçılar Otelcilik Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
12474 Yasin Caglayan ,Mehmet Seker ,Yücel Güclü kemer otelcilik turizm meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
13618 Ziya Baran Oktay, Esfak Camlitepe, Sarper Doga Mutlusoy Konak Nevvar Salih İşgören Otelcilik Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE
13129 Alperen Özdemir , Deniz Al , Zülal Buse Çelik Sena Kaya Kadıköy Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13163 Burak Kahyaoglu,Bekir Comart,Oguzhan Koksal Ümit Altay O.T.M.L TÜRKİYE MERIT
13173 Hakan Sahin, Virginia Civi, Sadİk Göküs Ümit Altay Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
13037 Hulya Ula Sumeyye Kutlu, Gulbahar Tiryaki ümraniye kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE MERIT
12542 Sinem Ulucay Sevval Adiguzel Oguzhan Kilinc KOCAELİ ANADOLU OTELCİLİK VE TURİZM MESLEK LİSESİ TÜRKİYE MERIT
13994 Yasemin Yigit, Betül Günsoy, Elif Can A. N. Kadayıfçıoğlu Kız Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT

SP7 ÜNİVERSİTE DÜZEYİ OKULLAR,  AŞÇI BALIK YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER

14434 Aleksandar Pavlovic, mentor Zoran Miskovic restaurante pablic SERBIA GOLD
14442 Djordje Vuckovic university SERBIA GOLD
14316 Petar Delic, mentor coach Danijela Pantic Vlahovic High School of Tourism Belgrade SERBIA GOLD
12885 Ahmet Hor Akdeniz Üniversitesi TÜRKİYE SILVER
14377 Aleksandar Vasilev Sofia BULGARIA SILVER
14082 Ali Elmacı Haliç Üniversitesi TÜRKİYE SILVER
14460 Anatoly Aleshin Restaurant “Kadushka” RUSSIA SILVER
13612 Bedirhan Keles tekirdağ anadolu otelcilik ve turizm meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
13020 Bekir Comart Alanya Ümit Altay O.T.M.L. TÜRKİYE SILVER
12434 Bora Kim js foodsolutin KOREA SILVER
14323 Dimitrije Matijas,prof. mentor coach Danijela Pantic Vlahovic High School of Tourism Belgrade SERBIA SILVER
14319 Dina Lutvica,mentor coach prof. Danijela Pantic Vlahovic High School of Tourism Belgrade SERBIA SILVER
12442 Donghan Won dae-duk college KOREA SILVER
12721 Ege Senturk AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE SILVER
12782 Ezgi Sen Arel üniversitesi TÜRKİYE SILVER
12398 Furkan Fırat Bayan trakya üniversitesi TÜRKİYE SILVER
12798 Güleyhan Ergüney SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE SILVER
13070 HO. GI BIN KOREA CULINARY ARTS ACADEMY KOREA SILVER
12918 Hyejung Kim dae-duk college KOREA SILVER
13222 Irem Karakus İstanbul Arel Üniversitesi TÜRKİYE SILVER
12430 Jehvan Lee js foodsolution KOREA SILVER
12840 Kemal Can Yurttas Afyon Kocatepe Üniversitesi TÜRKİYE SILVER
12717 Mustafa Ulker Akdeniz Üniversitesi TÜRKİYE SILVER
14252 Oh RyongJin Honam University KOREA SILVER
14400 Omer Faruk Ciydem istanbul doors kıtchennette TÜRKİYE SILVER
12716 Ozgur Urkmez afyon kocatepe üniversitesi TÜRKİYE SILVER
12730 Sevgi Yigit Zübeyde hanım anadolu meslek ve kız meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
13675 Yigiy Gok MUĞLA ÜNİVERSİTESİ MUĞLA MESLEK YÜKSEK OKULU TÜRKİYE SILVER
13390 Bahar Karadag wow hotel kültür üniversitesi TÜRKİYE BRONZE
12461 Gokhan Arslan AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ TÜRKİYE BRONZE
13445 Hakan Özcetin kırıntı TÜRKİYE BRONZE
12300 Hasan Koray Yildİz trakya üniversitesi TÜRKİYE BRONZE
12381 Necmettin Agac ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE BRONZE
12406 Onur Cetinkaya a.d.ü. TÜRKİYE BRONZE
14771 Onur Saglam TÜRK AŞÇILIK MİLLİ TAKIMI TÜRKİYE BRONZE
12654 Tolgahan Deniz ADNAN MENDERES UNİVERSİTESİ DİDİM MESLEK YÜKSEKOKULU TÜRKİYE BRONZE
12476 Zuhal Erdem Yalova Üniversitesi TÜRKİYE BRONZE

SNT1 EZME ŞEKERLEME ÇALIŞMASI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
14852 Burhan Yenerer beltur TÜRKİYE GOLD
14217 Kadir Kantar beyaz fırın TÜRKİYE GOLD
14345 Nilay Bektas Magrali Bağ Pastanesi TÜRKİYE SILVER
13801 Mehmet Sah Bingöl HAKAN PASTANESİ BEŞİKTAŞ-İSTANBUL TÜRKİYE BRONZE
SNT2 YAĞ ÇALIŞMASI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
12352 Cevdet Simav porto bello hotel TÜRKİYE GOLD
13422 Abdi Gündüz Türkiye Aşçılar Milli Takımı TÜRKİYE SILVER
12341 Ali Keskin porto bello hotel TÜRKİYE SILVER
12373 Ali Sen saraycık ilk öğrt. okulu TÜRKİYE SILVER
13489 Hakan Gürer Türkiye Aşçılar Milli Takımı TÜRKİYE SILVER
13484 Hasan Soykan Türkiye Aşçılar Milli Takımı TÜRKİYE SILVER
13285 Hasan Soykan Ela Quality Resort Hotel TÜRKİYE SILVER
12343 Mehmet Göker porto bello hotel TÜRKİYE SILVER
12351 Mehmet Yüncü turizm eğtm. merkezi burdur TÜRKİYE SILVER
12367 Seyit Tezgel porto bello hotel TÜRKİYE SILVER
12345 Siracettin Çiçek porto bello hotel TÜRKİYE SILVER
13492 Siracettin Çiçek TÜRKİYE AŞÇILAR MİLLİ TAKIMI TÜRKİYE SILVER
12368 Zafer Aydemir porto bello hotel TÜRKİYE SILVER
12362 Adnan Bozkurt ERZURUM LİSESİ TÜRKİYE BRONZE
13102 Engin Gürdal PORTO BELLO HOTEL ANTALYA TÜRKİYE BRONZE
12354 Hüseyin Irmak porto bello hotel antalya TÜRKİYE BRONZE
14760 Metin Kaya Ela Quality Resort TÜRKİYE BRONZE
12356 Pelin Altıparmak PAMUKKALE ÜNV. TÜRKİYE BRONZE
12359 Ramazan Ay manavgat lisesi TÜRKİYE BRONZE
12355 sercan polat yener,hüseyin irmak,zafer özdemir porto bello otel TÜRKİYE BRONZE
12365 Osman Tatli UZUNCA BURÇ İLKÖĞRETİM. TÜRKİYE MERIT
SNT3 ÇİKOLATA ÇALIŞMASIYARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
12342 Ali Keskin porto bello hotel TÜRKİYE BRONZE
13103 Engin Gürdal PORTO BELLO HOTEL ANTALYA TÜRKİYE BRONZE
12372 Engin Gürdal PORTO BELLO HOTEL ANTALYA TÜRKİYE MERIT
14371 Mariyan Kostov Varna BULGARIA MERIT

SNT4 BADEM EZMESİ ÇALIŞMASI
YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
13424 Abdi Gündüz Türkiye Aşçılar Milli Takımı TÜRKİYE SILVER
13495 Erdal Elveren TÜRKİYE AŞÇILAR MİLLİ TAKIMI TÜRKİYE BRONZE
14729 Nazmi Karatekin özel kurum pastacılık TÜRKİYE MERIT

SNT5 SÜSLÜ KUTLAMA PASTASI  ŞEKER EZMESİ ÇALIŞMASI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
14346 Nilay Bektas Magrali Bağ Pastanesi TÜRKİYE GOLD
12864 Ahmet Basak bta catering cakes&bakes TÜRKİYE SILVER
14407 Fatmagul Özok Atölye Ful TÜRKİYE BRONZE
14301 Özge Yildirim funda pastanesi TÜRKİYE MERIT
14370 Taner Egemen palmiye gıda TÜRKİYE MERIT
13892 Yesim Çetin – TÜRKİYE MERIT

SNT7 DÜĞÜNPASTASI  YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
13176 Cholong Park Bakery KOREA SILVER
14660 Saban Yazici ISS TÜRKİYE SILVER
14408 Bayram Söyük Atılım Unlu Mamulleri San.Tic.Ltd.Şti. TÜRKİYE BRONZE
14658 Bülent Tekin ISS TÜRKİYE BRONZE
14552 Kamil Çoral aslı börek TÜRKİYE BRONZE
14033 Sefa Hasanbeseoglu aslı börek TÜRKİYE MERIT

SNT8 MİNYATÜR YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
14160 Kadir Kantar beyaz fırın TÜRKİYE GOLD
13802 Mehmet Sah Bingöl HAKAN PASTANESİ BEŞİKTAŞ-İSTANBUL TÜRKİYE BRONZE
12389 Murat Tütüncü ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE BRONZE

SNT9 PİŞMİŞ ŞEKER YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
14131 Lee Kwan Woo Imperial Food Academy KOREA GOLD

SNT10 ŞEKERDEN ÇİÇEK ÇALIŞMASI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
13177 Cholong Park Bakery KOREA BRONZE

SNT12 MODERN PASTA YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
14357 Ayca Gürler Sihirli Spatula Butik Pasta Atölyesi TÜRKİYE GOLD
14259 Huriye Yetiş Viyadük Pastaneleri TÜRKİYE GOLD
14480 Ozkan Oktay meydani pasta TÜRKİYE BRONZE

SNT14 FESTİVAL EKMEĞİ YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
13499 Metin Kaya TÜRKİYE AŞÇILAR MİLLİ TAKIMI TÜRKİYE GOLD
14532 Cengiz Ozkan otel TÜRKİYE MERIT

SCD1 ORDÖVR VEYA FİNGERFOOD YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
13057 Kim Dongki Hotel Novotel Ambassador Kangnam KOREA GOLD
13228 Jung Bohyun JYT Art School KOREA BRONZE

SCD2 BALIK TEŞHİR TABAĞI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
14052 Seo Jae Ho KODAMI Restaurant KOREA SILVER
14135 Yim Tae Keun LF FOOD KOREA BRONZE
14047 Moon Hwan Sig Honam University KOREA MERIT
14543 Zoltan Torocsik Chef SWEDEN MERIT
14546 Zoltan Torocsik Chef SWEDEN MERIT

JNT1 EZME ŞEKERLEME ÇALIŞMASI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
14200 Hamide Kırım acık öğretim konaklama işletmeciligi TÜRKİYE GOLD
13119 Gozde Uzun yemekhane TÜRKİYE BRONZE
14507 Huseyin Ciritci dilim pastaneleri TÜRKİYE BRONZE
13963 Onur Tezcan SEYRAN PASTANESİ TÜRKİYE BRONZE
12387 Murat Tütüncü CESME ILICA HOTEL&ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE MERIT

JNT3 EZME ÇİKOLATA ÇALIŞMASI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
13772 Kim Namhee GANGWON PROVINCIAL COLLEGE KOREA SILVER
13178 Kim Suyeon Korea national open university KOREA BRONZE

JNT4 BADEM EZMESİ ÇALIŞMASI
YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
13179 Kim Suyeon Korea national open university KOREA BRONZE
14506 Huseyin Ciritci dilim pastaneleri TÜRKİYE MERIT
13559 Merve Bengisu Yüceer work TÜRKİYE MERIT

JNT5 SÜSLÜ KUTLAMA PASTASI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
12739 Gokhan Arslan AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ TURİZM FAKÜLTESİ TÜRKİYE GOLD
14410 Seyma Nur Bayar çilek butik patisserie TÜRKİYE GOLD
13922 Deniz Sirin etiler anadolu turizm otelcilik ve meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
12680 Taha Ulug mamak kız teknik ve meslek lisesi TÜRKİYE SILVER
13724 Ümmü Gülsüm Göç Osmangazi Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE SILVER
14807 Yilmaz Gündüz TÜRK AŞÇILIK MİLLİ TAKIMI(KAPTAN) TÜRKİYE SILVER
13261 Beyhan Becerikli SHERATON ANKARA STAJER TÜRKİYE BRONZE
13560 Merve Bengisu Yüceer work TÜRKİYE BRONZE
13434 Sümeyye Kuru Atatürk Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE

LCD2 BALIK TEŞHİR TABAĞI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
12637 Kim Sungsu Daeil high shool KOREA GOLD
14049 Han Min Gook Honam University KOREA BRONZE
13775 KU. JI YOUNG KOREA CULINARY ARTS ACADEMY KOREA BRONZE
13108 Umutcan Duman etiler turizm otelcilik ve meslek lisesi TÜRKİYE BRONZE
14164 Mert ŞAFAK Etıler Otelcılık Ve Turizm Meslek Lisesi TÜRKİYE MERIT
14250 Oh RyongJin Honam University KOREA MERIT

LCD3 ET TEŞHİR TABAĞI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER

14050 Han Min Gook Honam University KOREA SILVER
12638 Kim Sungsu Daeil high shool KOREA SILVER
13227 Kim Suyeon Korea national open university KOREA SILVER
13053 Lee Jecheol SEMIN IT High school KOREA SILVER
13069 PARK. SANG YOON KOREA CULINARY ARTS ACADEMY KOREA SILVER
13073 PARK.SANG HYUN KOREA CULINARY ARTS ACADEMY KOREA SILVER
14493 Dogan Can Saltik MUĞLA ÜNİVERSTESİ ORTACA MESLEK YÜKSEK OKULU TÜRKİYE BRONZE

LCD5 RESTORAN TATLI TABAĞI YARIŞMASI DERCEYE GİRENLER
13063 Kim. Jae Hyun KOREA CULINARY ARTS ACADEMY KOREA SILVER
13064 Noh. Woo Hee KOREA CULINARY ARTS ACADEMY KOREA SILVER
13066 SHIN. JEONG MIN KOREA CULINARY ARTS ACADEMY KOREA SILVER
14172 Benan Kece etiler otelcılık TÜRKİYE BRONZE
14148 Nazli Sarikaya Point Otel Barbaros /Maltepe Kız Teknik ve Meslek Lisesi TÜRKİYE BRONZE

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.