Hoşgeldiniz  

Mustafa KARATAŞ Çankırı Günleri’nde

admin | 02 Ekim 2012 | Çankırı, Genel, Gündem, İstanbul, Manşet, Özel Haber A- A+

 Doç. Dr. Mustafa KARATAŞ; Çankırı Valiliği, ÇANDEF ve Çankırı Vakfı ev sahipliğinde düzenlenen Çankırı Tanıtım Günleri’ni Feshane’de ziyaret etti.

Mustafa KARATAŞ Çankırı Günleri’nde

Recep Kenan/Ataşehir

Bilimsel çalışmaları ve bir televizyon kanalında yaptığı dini sohbet programıyla tanınan Doç. Dr. Mustafa KARATAŞ; Çankırı Valiliği, ÇANDEF ve Çankırı Vakfı ev sahipliğinde Feshane Çankırı Tanıtım Günleri’ni ziyaret etti.

“Sayın Valimizin daveti üzerine son gün gelmek nasip oldu” diyen Doç. Dr. Mustafa KARATAŞ, “hocam olan Ilgaz Belediye Başkanı’nı da görmek amacı ile geldim.” dedikten sonra Çankırı Tanıtım Günleri’ne çok büyük bir ilgi olduğunu söyleyerek şöyle devam etti; “Memleketimizin her tarafı güzel ama bu kadar çok insanı bir arada görmek çok daha güzel. Hem insanı, hem ürünlerini, hemde o yörenin doğal ürünlerini başka hiçbir şekilde gezip görüp taşıyamayacağınızı  kısa bir zamanda bir arada görüyorsunuz. Çankırılı kardeşlerimizin yaptığı ilk faaliyet galiba bu Fesahane’de. Ben diğerlerini gezdim. Sivaslı olarak Sivaslıların bir çok Feshane etkinliğine katıldım. Ama burası daha yoğun görünüyor. Herhalde ilk olmanın heyecanı ile aşkı var. Devamını temenni ediyorum. Hayırlı işlerde yarışmayı nasip eylesin.”

Doç. Dr. Mustafa KARATAŞ, Feshane’ye gelerek Çankırı Tanıtım Günleri kapsamında kurulan stantları organizasyonda ev sahibi olan (ÇANDEF) Çankırı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Vahap Yartaş ile dolaştı.

Feshane Çankırı Tanıtım Günleri için kurulan stantları gezen Doç. Dr. Mustafa KARATAŞ, etrafını saran sohbet edip birlikte fotoğraf çektirmek için sıraya giren ziiyaretçiler tarafından kendisine gösterilen ilgiden memnun kaldı.

Organizasyon görevlileri, stant ilgililerle ve ziyaretçilerle sohbet edip; tanıtım etkinlikleri içerisinde Çankırı kültürü ve yöresel ürünleri hakkında bilgi aldı.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Mustafa KARATAŞ Çankırı Günleri’nde için 2 Yorum

  1. yasin dedi ki:

    HOCAM ALLAH TÜM MÜSLÜMANLARI MEKKEYE MEDİNEYE ÜMREYE KABEYE GÖNDERSİN İŞALLAAHHÜ

  2. yasin dedi ki:

    ALLAH HERKEZE HAYIRLI EVLETLARR NASİP ETSİN İŞALLAAHHÜ ALLAAHH HERKEZİN İŞİNİGÜCÜNÜ RAS GETİRSİN HAYIRLI TORUNLAR NASİPETSİN İŞALAAHH ALLAAH KİMSEYE DERT KEDER ACI VERMESİN İŞALLAAH ÇÜNKÜ HERŞEY ALLAAHTANDIR

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.