Hoşgeldiniz  

Gamze Akkuş İlgezdi Hakkındaki Haberle İlgili Açıklama Yaptı

admin | 12 Ocak 2020 | Ataşehir CHP, Genel, Gündem, Manşet, Siyaset, Türkiye, Üst Manşet A- A+

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, kendisine yönelik bazı gazete ve internet siteleri ile sosyal medyada yer alan haberleri yalanladı.

Son günlerde bazı gazete ve internet siteleri ile sosyal medya üzerinden yapılan ve yalan olduğunu iddia ettiği haberler karşısında açıklama yapma zorunluluğu doğduğunu kaydeden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi, siyasi kimliği üzerinden şahsı ve partisini hedef alan haber ve yorumların gerçeği yansıtmadığını kaydetti.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi tarafından gerçeği yansıtmadığını iddia ettiği haber ve yorumlara yönelik açıklama:

KAMUOYUNA DUYURU

Son günlerde bazı gazete ve internet siteleri ile sosyal medya üzerinden yapılan yalan haberler karşısında açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Siyasi kimliğim üzerinden şahsımı ve Cumhuriyet Halk Partisini hedef alan haber ve yorumlar gerçeği yansıtmadığı gibi şahsımla da ilgisi yoktur. Konunun muhatabı olan Kamu Kurumu tarafından gerekli açıklama yapılmıştır. Durum böyleyken ahlaki değerlerle örtüşmeyen ve karalama kampanyasına dönüşen bu algı operasyonuyla siyasi çıkar elde etmek isteyenler karşısında hukuki haklarımı sonuna kadar kullanacağımın bilinmesini isterim.

Gerçekle bağdaşmayan bu iddiaları ortaya atanlar, yayanlar ve sosyal medya üzerinden bir linç kampanyası sürdürme çabasında olanlarla yargı önünde mücadele edeceğimi ve süreci sonuna kadar takip edeceğimi kamuoyunun bilgisine saygılarımla arz ederim.

Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

© 2020 Haberin Aslı Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.